Płatność_____

Wybierz, w jaki sposób chcesz zapłacić za zamawiane przez Ciebie produkty. Preferowaną opcję metody płatności będziesz mógł wybrać w karcie finalizacji swojego zamówienia.
Oferowane formy płatności:

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM BANKOWY

Wpłaty należnej za zamawiane przez Ciebie produkty możesz dokonać na nasz numer rachunku bankowego 66 1090 1160 0000 0001 1570 4000, Santander Bank Polska S.A., który będzie również widoczny w ostatnim kroku finalizacji zamówienia na Stronie Internetowej FRANCE-ART. Otrzymasz go również w wysłanej przez nas wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia.

PRZELEWEM ELEKTRONICZNY PAYU

W naszym sklepie wykorzystujemy system bezpiecznych transakcji online PAYU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cała sesja jest zabezpieczona przy użyciu kodów szyfrowania SSL. Wybierasz tę metodę zapłaty, która najbardziej Ci odpowiada. PayU obsługuje płatności kartami debetowymi i kredytowymi, płatności w formie e-przelewu ze strony Twojego banku oraz płatności w formie przelewu tradycyjnego, który możecie zrealizować bezpośrednio ze swojej bankowości elektronicznej, albo wydrukować i opłacić w oddziale banku lub poczty. W trakcie finalizacji transakcji gotówkowej przy użyciu narzędzi płatniczych PayU, będziesz na bieżąco informowany o statusie swojej wpłaty drogą mailową.

PŁATNOŚĆ PRZELEWY24

Wybierając metodę płatności Przelewy24 będziesz mógł zapłacić za swoje zakupy kartą kredytową lub szybkim przelewem internetowym. Realizując płatność za pomocą e-przelewu, po wybraniu swojego banku, logujesz się za pomocą danych dostępu bankowości internetowej i potwierdzasz płatność. Istnieje możliwość dokonania wpłaty w systemie VISA i MASTER CARD, wtedy należy podać wymagane informacje o karcie i jej posiadaczu i autoryzować płatność kodem CVV lub CVC. Po zrealizowaniu płatności, poczekaj, aż Twoja przeglądarka przekieruje Cię z powrotem na stronę naszego sklepu, w ten sposób upewnisz się, że Twoje zamówienie zostało pomyślnie złożone. Serwis Przelewy24 gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa dokonywanych transakcji wykorzystując szyfrowanie SSL, posiada również Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

KURIER PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Za swoje zamówienie możesz zapłacić gotówką bezpośrednio przy odbiorze paczki od przewoźnika. Pamiętaj, by przygotować odliczoną kwotę należności, kurier nie ma obowiązku wydawania reszty.

ODBIÓR OSOBISTY

Informujemy, że nie obsługujemy transakcji płatniczych w naszej siedzibie. Żeby zapłacić za swoje zamówienie z opcją odbioru osobistego, wybierz jedną z proponowanych przez nas form płatności online.