Kariera_____

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik dsobsługi sklepu internetowego

Miejsce pracy: Ostrów Wlkp, ul. Skorupki 2B
Wynagrodzenie: 3 422 - 4 800 zł/mies. brutto

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa procesu sprzedaży przez Internet
  • realizowanie sprzedaży za pomocą serwisów aukcyjnych
  • tworzenie i modernizowanie istniejących aukcji
  • nadzorowanie procesu realizacji zamówień
  • obsługa telefoniczna i mailowa Klientów
  • koordynowanie przesyłek do partnerów handlowych
  • obsługa zwrotów i reklamacji zamówień
  • inne prace biurowe

Wymagania:
  • doświadczenia w e-commerce (PrestaShop, Allegro..)
  • wykształcenie min. średnie
  • kreatywność, chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • zaradność i zaangażowanie

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego i zdobycia dodatkowych umiejętności
  • niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres kalina@francke-art.pl z dopiskiem nazwa stanowiska. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FRANCKE-ART z siedziba w Ostrowie Wlkp. zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Pozdrawiamy!
FRANCKE-ART Team