Dostawa_____

KOSZTY DOSTAWY – DARMOWA DOSTAWA

Wszystkie produkty w Sklepie Internetowym FRANCKE-ART są dostarczane do Ciebie za darmo!
Wyjątkiem jest dostawa za pobraniem, za którą zapłacisz 15 zł.
Opcje dodatkowe wysyłki, jak usługa wniesienia lub możliwość dostarczenia w sobotę, czy w godzinach popołudniowych są dodatkowo płatne, a ich koszt możesz ustalić z nami indywidualnie dzwoniąc pod numery: 62 738 56 42, 535-078-888 lub pisząc maila: info@francke-art.pl

FORMY DOSTAWY ZAMÓWIEŃ

Chcemy sprostać Waszym największym wymaganiom i staramy się zapewnić Wam dostawę najwyższej jakości. Korzystamy wyłącznie z najlepszych i zaufanych firm kurierskich, a każdy produkt przed wysyłką zostaje odpowiednio spakowany i zabezpieczony.

KURIERSKA
Twoje zamówienie zostanie doręczone osobiście przez kuriera do Twoich drzwi od poniedziałku do piątku w typowych godzinach pracy kurierów: 8.00-16.00. W przypadku przesyłek wielkogabarytowych, kurier dostarcza przesyłkę na palecie lub półpalecie do krawężnika pod wskazany adres dostawy i nie ma obowiązku wniesienia ich do budynku. To Ty jesteś odpowiedzialny za rozładunek i wniesienie przesyłki. Kierowca może zwieźć paletę windą hydrauliczną z ciężarówki tylko przy odpowiednich warunkach technicznych. Jeśli warunki ruchu drogowego przy Twoim miejscu zamieszkania mogą utrudnić dojazd firmy spedycyjnej pod budynek, poinformuj nas o tym, a ustalimy z Tobą szczegółowe warunki dostawy.

Po przekazaniu przesyłki firmie kurierskiej możesz śledzić kolejne etapy realizacji jej doręczenia online na stronach odpowiednich firm kurierskich za pomocą numeru przesyłki, który otrzymasz na swoją skrzynkę mailową. W dniu dostawy zostaniesz poinformowany poprzez e-mail lub awizo-sms o zamiarze doręczenia przesyłki oraz ewentualnej nieudanej próbie doręczenia. Jeśli nie jesteś w stanie przyjąć przesyłki w proponowanym przez kuriera terminie, masz możliwość zmiany terminu doręczenia.

KURIERSKA POBRANIOWA
Za zamówiony towar płacisz gotówką w momencie odbioru. Dodatkowa opłata za wybór opcji dostawy za pobraniem wynosi 15 zł. Poza tym proces doręczenia przesyłki za pobraniem przebiega tak, jak w wypadku powyższej wysyłki kurierskiej.

ODBIÓR OSOBISTY
Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru z naszego magazynu po wcześniejszej awizacji pod numerem telefonu: 062 738 56 42 , pod adresem: FRANCKE-ART, ul. Skorupki 2b, 63-400 Ostrów Wielkopolski.

DOSTAWA ZA GRANICĘ

Wysyłamy produkty w najdalsze zakątki Polski. Istnieje również możliwość dostawy za granicę. Napisz do nas na info@francke-art.pl lub zadzwoń 062 738 56 42 , 535 078 888 ustalimy dla Ciebie indywidualne koszty wysyłki.

UWAGA! SPRAWDŹ STAN SWOJEJ PRZESYŁKI!

Dokładnie sprawdź stan swojej przesyłki w obecności kuriera. Nie przyjmuj uszkodzonej przesyłki! Dostawca ma obowiązek sporządzenia protokołu szkód, który jest podstawą do złożenia reklamacji. Fotografuj wszystkie widoczne uszkodzenia, czy to na opakowaniu zewnętrznym, czy na zakupionym przez Ciebie produkcie. Jeżeli zauważysz, że paczka, która do Ciebie dotarła jest w jakikolwiek sposób naruszona, nie podpisuj listu przewozowego i nie uiszczaj należnej opłaty w przypadku wyboru opcji przesyłki za pobraniem. W obecności kuriera rozpakuj uszkodzoną paczkę i skrupulatnie sprawdź zawartość przesyłki. Wszelkie widoczne uszkodzenia (odpryski, wgniecenia, pęknięcia), również udokumentuj. Kurier powinien spisać protokół uszkodzeń paczki i jej zawartości w sposób wyczerpujący. Zwróćcie uwagę, czy wszystkie zauważone przez Was uszczerbki zostały dokładnie opisane w protokole (w jakim miejscu, jakiego typu i jak duże jest uszkodzenie).
Jeśli z jakiegoś powodu nie mogłeś sprawdzić stanu swojej przesyłki przy kurierze lub zauważyłeś uszkodzenie już po odjeździe kuriera, masz 7 dni na ponowne wezwanie kuriera w celu sporządzenia protokołu szkód.