Kolory drewna i metalu_____

Dostępne kolory metaluWszystkie nasze meble malowane są proszkowo. Malowanie proszkowe, nazywane rownież malowaniem na sucho, polega na nanoszeniu farby na metalowe elementy i konstrukcje w formie proszku. Farba nakładana jest metodą natrysku elektrostatycznego lub elektrokinetycznego. Element metalowy zostaje uziemiony, a naładowany elektrostatycznie proszek przyczepia się do jego powierzchni. Nastepnie metalowe elementy pokryte proszkiem umieszcza się w piecu lakierniczym. Temperatura sięga w nim ok. 200 stopni Celsjusza, tutaj powłoka ulega stopieniu, a następnie utwardzeniu.
Powstające w ten sposób powłoki są bardzo trwałe i odporne na różnego rodzaju zniszczenia. Dla nas ważny jest argument, że malowanie proszkowe jest ekologiczne. Farba proszkowa jest bezpieczna zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska. Na etapie malowania nie wykorzystuje się żadnych szkodliwych rozpuszczalników, a etap utwardzania nie wiąże się z emisją niebezpiecznych substancji.

1_Bialy_mat.pngBiały Mat
2_Grafit_struktura_metalic.pngGrafit struktura metalic
3_Antrazit_struktura_metalic.pngAntrazit struktura mat
4_Czarny_struktura_mat.pngCzarny struktura mat
5_Braz_struktura_metalic.pngBrąz struktura metalic
6_Niebieski_polmat.pngNiebieski półmat
7_Czerwony_polmat.pngCzerwony półmat
8_Zolty_polmat.pngŻółty półmat
9_Roz_polmat.pngRóżowy półmat
10_Turkus_polmat.pngTurkus półmat
11_Szary_polmat.pngSzary półmat
13_Patyna_srebro.pngPatyna srebro
14_Patyna_miedz.pngPatyna miedź
15_Patyna_zloto.pngPatyna złoto

Dostępne warianty drewnaDrewno do produkcji naszych mebli pochodzi w całości z polskich Lasów Państwowych, certyfikowanych zgodnie z międzynarodowymi standardami FSC. Z lasów, które są regularne odnawiane poprzez sadzenie młodych drzew. Do produkcji wykorzystujemy drewno sosnowe i dębowe. Drewno sosnowe idealnie nadaje sie do wybarwień, dzieki którym zostaje wspaniale podkreślony naturalny rysunek słojów. Ten przepiękny rysunek słojów drewna nadaje meblu niepowtarzalnego charakteru. Drewno dębowe ma ładny ciepły kolor, pasujący do obecnych trendów wnętrzarskich, a jego zaletą jest twardość i trwałość. Dzięki olejowaniu zachowuje swoje naturalne piękno na długie lata. Olej głęboko wnika w struktury drewna, wydobywa na wierzch cały jego, niepowtarzalny charakter.

DREWNO SOSNOWE

91_Drewno_sosnowe_Szary.pngSzary
91_Drewno_sosnowe_Rustykalny.pngRustykalny
93_Drewno_sosnowe_Czarny.pngCzarny
94_Drewno_sosnowe_Kolor_debu.pngKolor Dębu
95_Drewno_sosnowe_Kolor_orzecha.pngKolor orzecha
96_Drewno_sosnowe_Biały.pngBiały

DREWNO DĘBOWE

Dab_naturalny_olejowany.pngNaturalny olejowany
Dab_naturalny_lakierowany.pngNaturalny lakierowany
Dab_sekaty_lakierowany.pngSękaty lakierowany
Dab_sekaty_olejowany.pngSękaty olejowany